Fallen Galaxy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zima - Rok 2050

#1 2011-10-28 15:24:34

 Lord Vader

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-17
Posty: 28
Punktów :   -1 

O Dyplomacji.

Ważnym czynnikiem kształtującym politykę Twojego państwa są stosunki z innymi krajami – zarówno z tymi granicznym jak i dalej położonymi. W grze istnieje możliwość zawierania różnego rodzaju sojuszy i porozumień – wojskowych, handlowych itp. Jednakże umowy polityczno-wojskowe nieskutkujące spadkiem stabilności politycznej można zawierać wyłącznie z państwami z tą samą auro panującą. Ma to związek z napiętymi stosunkami pomiędzy państwami posiadającymi różne aury – głównie dobra ze złem. Zawarcie sojuszu z państwem o innej aurze panującej skutkuje spadkiem stabilności w stopniu określonym przez Administratora.

W grze występuje również duża liczba państw niegrywalnych, kierowanych przez NPC (w postaci jednego z Administratorów ). Kontakt dyplomatyczny z tymi państwami możliwy jest poprzez napisanie nowego wątku w klimacie w tym dziale.Z państwami niegrywalnymi można handlować (sprzedaż dóbr rzemieślniczych/żywności, kupno dóbr kolonialnych) jak też prowadzić wojny, jeśli gracz pragnie takie państwo podbić.

Podam wam teraz przykład :

Nazwa Wątku - Wojna z APOLLO
Wypowiadam wojnę krajowi APOLLO.Władca tego państwa traktuje swoich mieszkańców jak śmieci.

Przemarsz wojsk
Drogi Władco NEA chcę cię prosić o pozwolenie na przemarsz wojsk przez twoje granice w celu pomocy mojemu sojusznikowi APOLLO.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tvnmajka.pun.pl www.aurora-forum.pun.pl www.radzynfifa08.pun.pl www.tril2010.pun.pl www.jediofapocalypse.pun.pl